Tromsø IL

Treningsavgift og Medlemskontingent

Treningsavgift og Medlemskontingent

Gjeldende for 2019

TreningsgrupperFødtTreningsavgiftMedlemskontingentTotalt
Oppstart mai G/J2014 400,-100,-500,-
Gutter / Jenter20131600,-100,-1700,-
Gutter / Jenter 20121600,-100,-1700,-
Gutter / Jenter 20111600,-100,-1700,-
Gutter / Jenter 20101600,-100,-1700,-
Gutter / Jenter 20091800,-100,-1900,-
Gutter / Jenter 20082200,-100,-2300,-
Gutter / Jenter 2007
2400,-100,-2500,-
Gutter / Jenter 20062900,-100,-3000,-
Gutter / Jenter 20053100,-100,-3200,-
Gutter / Jenter20043600,-100,-3700,-
Gutter / Jenter 2003/024400,-100,-4500,-
JR Gutter00-024400,-100,-4500,-
DamerAlle4900,-100,-5000,-
Full Fart FremoverAlle1400,-100,-1500,-





StøttemedlemmerAlle 500,-500,-


Søskenmoderasjon
500 kroner i fratrekk på treningsavgiften for yngste barn som er medlem i Tromsø IL. Dere har selv ansvaret for å endre dette i tilsendte faktura.(Merk at søskenmoderasjonen trekkes fra treningsavgiften, - ikke medlemskontingenten som er kr. 100.- uansett).

Moderation for siblings
If your family have several members playing in the club your youngest child have the right to receive a discount of kr 500,- on the training fee. This can be changed, by yourselfon the received invoice.

For further informasjon, please contact us post@til.no


Seniorklubbens Velferdsfond
Seniorklubben i Tromsø Idrettslag, har opprettet et velferdsfond hvis formål er å yte økonomisk støtte til spillere under 16år med tilhørighet i klubbens Yngres avdeling.

Søknad om slik støtte sendes Tromsø Idrettslag: post@til.no

Søknaden må inneholde navn på spiller og hvilken treningsgruppe han eller hun tilhører. Det må gis en kort redegjørelse for hvorfor man søker økonomisk støtte.

Søknadsfristen er lik forfallsdatoen på tilsendte faktura.


The welfare fund of Tromsø Idrettslags Senior Club
The Senior Club of Tromsø Idrettslag contains of former players and leaders. They have created a welfare fund with a purpose to provide financial support to families with children who wants to be a part of TILs Youth department, but only needs a little help to fulfill the dream. Players under 16 years can apply for the financial support.

The application can be sent to Tromsø Idrettslag: post@til.no

The application must contain:

  • The name of the player
  • Which team he or she belongs to
  • A short statement of why you apply for financial support.

Deadline is the same as the maturity date of the training fee.

Kontaktinformasjon Tromsø IL Bredde
Mail:
post@til.no
Postadresse: PB 5, 9251 Tromsø
Besøksadresse: Stadionvegen 5-7, 9007 Tromsø

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift